Capri Elementary School frontage road signage

Carrie Lancon - Principal
Carrie Lancon
Principal
Office
Laurie Underwood - Office Manager
Laurie Underwood
Office Manager
Office
Claudia Felix - School Service Secretary
Claudia Felix
School Service Secretary
Office
Susan Fraser - Health Technician
Susan Fraser
Health Technician
Office
Diane Okey - Media Center
Diane Okey
Media Center
Media Center
Karen Shuff - School Nurse
Karen Shuff
School Nurse
Office
Nancy Jois - Kindergarten
Nancy Jois
Kindergarten
Room 209
Stacey Kaufman - Kindergarten
Stacey Kaufman
Kindergarten
Room 109
Graciela Cueva - Kindergarten
Graciela Cueva
Kindergarten
Room 107
Meghan Ling - Kindergarten
Meghan Ling
Kindergarten
Room 105
Julann Ducharme - Kindergarten/First Grade
Julann Ducharme
Kindergarten/First Grade
Room 106
Eloisa Bulow - First Grade
Eloisa Bulow
First Grade
Room 406
Michelle Lorch - First Grade
Michelle Lorch
First Grade
Room 406
Katy Chin - First Grade
Katy Chin
First Grade
Room 402
Veronica Martinez - First Grade
Veronica Martinez
First Grade
Room 407
Kaley Wodecki - First Grade
Kaley Wodecki
First Grade
Room 409
Donna Mills - Second Grade
Donna Mills
Second Grade
Room 408
Pilar Lopez - Second Grade
Pilar Lopez
Second Grade
Room 805
Karin Alexander - Second Grade
Karin Alexander
Second Grade
Room 804
Bea Piper - Second Grade
Bea Piper
Second Grade
Room 403
Lance Gomez - Second/Third Grade
Lance Gomez
Second/Third Grade
Room 806
Elizabeth Thompson - Third Grade
Elizabeth Thompson
Third Grade
Room 801
Lucia Garcia - Third Grade
Lucia Garcia
Third Grade
Room 802
Julia Alba - Third Grade
Julia Alba
Third Grade
Room 803
Brian Charles - Third Grade
Brian Charles
Third Grade
Room 807
Scharonne Jones - Fourth Grade
Scharonne Jones
Fourth Grade
Room 304
Elvia Palacios - Fourth Grade
Elvia Palacios
Fourth Grade
Room 302
Sabrina Santolalla - Fourth Grade
Sabrina Santolalla
Fourth Grade
Room 404
Lynn Thornton - Fourth Grade
Lynn Thornton
Fourth Grade
Room 309
Rob Clarke - Fourth/Fifth Grade
Rob Clarke
Fourth/Fifth Grade
Room 208
Laura Anderson - Fifth Grade
Laura Anderson
Fifth Grade
Room 308
Christine Sullivan - Fifth/Sixth Grade
Christine Sullivan
Fifth/Sixth Grade
Room 307
Cindy Larsen - Fifth/Sixth Grade
Cindy Larsen
Fifth/Sixth Grade
Room 202
Wendy Bosworth - Sixth Grade
Wendy Bosworth
Sixth Grade
Room 207
Chelsea Charles - Sixth Grade
Chelsea Charles
Sixth Grade
Room 306
Lisa Wootten - Sixth Grade
Lisa Wootten
Sixth Grade
Room 206
Jon Schwartz - Music
Jon Schwartz
Music
Multi-Purpose Room
Ashley Sisto - Noon Duty Supervisors
Ashley Sisto
Noon Duty Supervisors
Luke Knight - Noon Duty Supervisors
Luke Knight
Noon Duty Supervisors
Becca VonZweck - Noon Duty Supervisors
Becca VonZweck
Noon Duty Supervisors
Heather McKenzie - Noon Duty Supervisors
Heather McKenzie
Noon Duty Supervisors
Al Neidrich - Noon Duty Supervisors
Al Neidrich
Noon Duty Supervisors
Taylor Hoff - Physical Education
Taylor Hoff
Physical Education
Estelle Praly - Art
Estelle Praly
Art
Room 809
Audrey Critchlow - Reading Specialist
Audrey Critchlow
Reading Specialist
Room 311
Mina Hudson - Reading Teacher
Mina Hudson
Reading Teacher
Room 405
Laura Morales - Learning Resource Center
Laura Morales
Learning Resource Center
Room 205
Nancy Greene - Learning Resource Center
Nancy Greene
Learning Resource Center
Room 204
Tonya Herringer - Learning Resource Center
Tonya Herringer
Learning Resource Center
Room 205
Julie Jacques - Learning Resource Center
Julie Jacques
Learning Resource Center
Room 204
Solveig Henn - Instructional Aide
Solveig Henn
Instructional Aide
Alex Martinez - Instructional Aide
Alex Martinez
Instructional Aide
Sheila Clarke - Instructional Aide
Sheila Clarke
Instructional Aide
Reva McKenzie - Instructional Aide
Reva McKenzie
Instructional Aide
Martha Aguilera - Instructional Aide
Martha Aguilera
Instructional Aide
Valerie Villareal - Instructional Aide
Valerie Villareal
Instructional Aide
Lisa Sledge - Instructional Aide
Lisa Sledge
Instructional Aide
Jen Inaba - Psychologist
Jen Inaba
Psychologist
Room 201
Lori Feinberg - Science
Lori Feinberg
Science
Room 501
Shelly Sims - Speech
Shelly Sims
Speech
Room 301
Miriam Guberek - Speech - Instructional Aide
Miriam Guberek
Speech – Instructional Aide
Thomas Bosworth - Technology
Thomas Bosworth
Technology
Room 502
Catherine Bove - Math
Catherine Bove
Math
Room 305
Ryan Girod - Math
Ryan Girod
Math
Room 303
Jennifer Manglicmot - Yoga
Jennifer Manglicmot
Yoga
Room 808
Stephanie Morris - Yoga
Stephanie Morris
Yoga
Room 808
Sean Friedman - Custodian
Sean Friedman
Custodian
Office
Jose Andrade - Custodian
Jose Andrade
Custodian
Office
Elisa Sacco - Food Service
Elisa Sacco
Food Service
Laura Johnson - Food Service
Laura Johnson
Food Service